Pristatymo informacija

Jūsų patogumui prekes galite išsirinkti ne tik parduotuvėje ADVIRATIS, bet ir interneto svetainėje adviratis.lt.

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną ir už bet kokią sumą. Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatys VENIPAK skubių siuntų kurjeris. Užsakymas Lietuvos teritorijoje dažniausiai pristatomas sekančią darbo dieną po Jūsų užsakymo patvirtinimo ir išsiuntimo. Su Jumis telefonu, kurį nurodysite užsakydami prekes, susisieks kurjeris dėl tikslaus pristatymo laiko.  

Pristatymo procedūra pradedama vykdyti po užsakymo patvirtinimo, t.y. patikrinus užsakymą ir gavus apmokėjimą už prekes. Jūsų ir mūsų patogumui, mokėjimą rekomenduojame atlikti per PAY SERA. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime SMS žinute ar elektroniniu paštu. Jūsų užsakymas Jus pasieks per trumpiausią laiką. 

Pristatymo mokestis Lietuvoje: 2.5 euro. Siunčiant prekes į Neringą ar užsienį dėl pristatymo kainos teiraukitės atskirai.

Užsakymus, kurio krepšelio suma didesnė nei 50 eurų, visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą bei užsienio valstybes) pristatome nemokamai.

Atsiimant prekes parduotuvėje, pristatymo mokestis neskaičiuojamas.

Svarbu!  

Gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato mechaninių ir kitų Jums įtartinų pažeidimų. Pastebėję pažeidimus, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus. Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo aktą, Jūs patvirtinate, kad nėra transportavimo ar kitokių mechaninių prekės pažeidimų.

Parduotuvė Jums

Mūsų parduotuvėje Jūs išsirinksite sau patinkantį dviratį, dalis ir aksesuarus. Apsilankykite pas mus ir apžiūrėkite siūlomus dviračius gyvai adresu: Lygioji g. 3, Kaunas. Elektroninėje parduotuvėje Jūs galite apžiūrėti mūsų turimus dviračius, dalis ir aksesuarus. Informacija parduotuvėje nuolat atnaujinama. Apsilankykite kuo dažniau ir įsigykite naujų prekių. Važinėkitės saugiai. Linkėjimai...

Susisiekite su mumis

+370 37 221752
+370 620 93633
noriu@adviratis.lt

Facebook